Ettevõttest

OÜ Kevamer A.V. on autohooldusvahendite KENT, keevitusmaterjalide CERTANIUM ainus maaletooja ja kaubamärkide BERNER ja MILWAUKEE edasimüüja Eestis.

Tegevust alustasime 1999. aastal CERTANIUM keevituselektroodide müügiga, KENT autokeemiat müüme 2002. aastast,  BERNER kaubamärgi tooteid alates 2015. aastast ja MILWAUKEE tööriistu alates 2018. aastast.

Meie poolt pakutavate kaubamärkide tooted  on läbinud korduvad katsed ja kvaliteeditestid ning neid on maailmas müüdud juba üle 50 aasta. Paljud auto- ja tööstusettevõtted maailmas eelistavad just KENTCERTANIUM, BERNER ja MILWAUKEE tooteid, sest need on unikaalsed, efektiivsed ja kõrge kvaliteediga.

Kui töötate koos meie toodete ja meeskonnaga – töötate koos professionaalidega, kes on keskendunud just teie vajadustele. Anname asjalikku nõu toodete osas, pakume lahendusi vastavalt tehnoloogia ja turu muudatustele.

Tooteid kasutatakse laialdaselt autonduses, tööstuses, ehituses, laevanduses, teeninduses jne.  Tooted on mõeldud professionaalidele ja neid on kerge ning mugav kasutada.

Meie poolt pakutavad tooteid tagavad kvaliteetse tulemuse ning aitavad kokku hoida aega ja raha.

Meie töötame koos teiega teie firma eduks!