MAFRA Supermafrasol Foam vahutav kõrgläikega eelpesuvahend 25kg

146,16 (121,80 ilma KM-ta)

SUPERMAFRASOL FOAM on kõrgläikega autode puhastusvahend sõiduautode, veoautode, paakide, presendi, busside, mootorite, töömasinate kiireks eelpesuks. See vabastab ja eemaldab mustuse ning loputab kergesti.
See on õrn värvide ja plastide suhtes ning seda saab kasutada suletud või halvasti ventileeritavates kohtades. Tänu Energy Safe tehnoloogiale saab seda kasutada ilma sooja veeta, säästes nii kütmiseks kuluvat elektrit või gaasi ning seetõttu sobib see ideaalselt iseteeninduslikesse autopesulasse.
Toode on toodetud vastavalt rangele keskkonnajuhtimise standardile 14001. See ei sisalda NTA-d ega EDTA-d, mis tagavad kiire biolagunevuse koos puhastitega, mis kasutavad bioloogilisi süsteeme. See talub tugevat lahjendamist isegi kõvas vees ning suudab eemaldada putukad ja liikluskile või mustuse, mis on sõidukile aastaid kinni jäänud.
Ei ole vaja kasutada švammi ega pintslit, mistõttu on seda soovitatav kasutada ka puutevabade vahutamissüsteemiga automaatpesulate jaoks. See ühildub autopesuvahadega ja seda saab väljastada eelpesuna enne, kui sõiduk siseneb autopesutunnelisse või -portaali ilma kuivamist segamata. Meeldiv lõhn.

KASUTUSJUHEND:
Eelpesu pihustiga: lahjendussuhe 1:30 kuni 1:60.
Autopesulad: pehmendav aine/veljed 10-30 ml/auto.
Puutevaba automaatpesu: 80-150 ml/auto.
Iseteeninduslik autopesu: 20-40 ml/auto.
Pihustusvelgede jaoks: lahjendus 1:10.
Pihustiga putukate eemaldamine: lahjendus 1:30.
Vahupüstol: lahjendus 1:4 kuni 1:5.
HOIATUSED: Mitte kasutada mootorratastel. Toode on soovitatavates annustes ohutu.

1 laos (saab järeltellida)

Tootekood: MAF-P1258 Kategooriad: Silt: