Equalizer® kui ettevõte ja kaubamärk on asutatud 1987a. USA`s. Ettevõtte tegevuse põhieesmärgiks on algusest peale kuni tänaseni pakkuda kvaliteetseid ja mitmekülgseid lahendusi erinevate sõidukite klaaside eemalduse ja asendamise sektoris. Tootevalikus on tänaseks juba üle 1200 erineva toote. Equalizer Auto Glass bränd on tuntud üle maailma. Nende turu eeliseks on pikk ajalugu ning pidev aktiivne arendustegevus oma valdkonnas. Märkimisväärne on ka asjaolu, et nende arenduspersonal otsib ülemaailmselt “leiutajaid” kellel on innovatiivseid ideid ning huvipakkuva toote puhul aitavad kaasa tootearendusel. Samuti võetakse osa võimalikult paljudest messidest sõltumata maailmajaost eesmärgiga olla kursis oma ala turuseisuga ning samas pakkuda omapoolseid tooteid. Equalizer`il on edasimüügi koostööpartnereid üle maailma.

Meie müügispetsialistid on pidevas arengus koos Equalizeriga.Kuna tootevalik on väga rikkalik siis proovime pidevalt täiustada pakutavate toodete valikut. Valikus on peale klaasi eemaldus/asendus tööriistadele-tarvikutele ka palju muid huvitavaid töövõtteid kiirendavaid ja mugandavaid tooteid.

Antud brändi esindajatena on meil hea meel tegeleda Eesti turul toodete tutvustamise ning klientide soovide täitmisega. Huvi korral kindlasti kontakteeruge meiega ning aitame leida parimad tarvikud ja tööriistad vastavalt Teie tegevusvaldkonnale.

Lae alla Equalizer kataloog