Milwaukee astmeliste puuride komplekt(3tk)

250,89 (205,65 ilma KM-ta)

Astmelised puurid sobivad hästi järgmiste materjalide puurimiseks: – raud- ja mitteraudmetallist plekk, profiilid ja torud; – vask, messing ja alumiinium; – roostevaba teras; – plast. – Materjali paksus võib olla kuni 4 mm. – Pikema kasutusea tagamiseks soovitame kasutada jahutusvedelikku.

Kasutusalad: – Elektritööd: kaabli läbiviiktihendi paigaldamiseks paneelide ja kappide puurimine. – Toru- ja ventilatsioonitööd: torustiku ja paigaldise juurdepääsuavad. – Metallitööd/tootmine: erineva suurusega avad ja avade suurendamine. – Autotööstus: kaablite paigaldusavad (mobiiltelefonidele, antennidele, elektrijuhtmete ümberpaigutamine). – Hooldus ja remont: mitmesugused tööd, erineva suurusega avad ja avade suurendamine.

Astmelise puuri eelised tavalise puuritera ees: – Ühe puuriotsakuga saab puurida erinevas mõõdus avasid — vähem asju kaasas kanda! – Parim võimalus olemasolevate avade suurendamiseks. – Spiraalpuuridest vastupidavam, paks südamik kaitseb murdumise eest. – Suurem täpsus ja vähem libisemist, ots jääb kontaktipunkti. – Kidadeta puhtad avad, väiksem lihvimisvajadus. – Puurib plasti ilma lõhesid või pragusid tekitamata.

Milwaukee® eelised

Alguspunkti puurimine, puurimine, kidade eemaldamine — kõik ühekorraga.

Kiire löögiga ots parandab tsentreerimist: vähem libisemist ja kiirem puurimine ilma auku ette löömata või puurimata.

Otsa ja astmete spetsiaalne kuju takistab kinnikiilumist: väiksem puuri kinnijäämise oht kiire akutrelliga kasutamisel; takistab ka puuritava materjali deformeerumist.

Kahe lihvteritatud lõiketera optimeeritud kuju tagab 2x kiirema ja sujuvama lõikamise.

Valmistatud spetsiaalsest terasesulamist, mille must oksiidkate tagab 4x pikema kasutusea.

Optimeeritud kasutamiseks kiirete akutrellidega.

Laseriga graveeritud suurusemärgistus tagab parima pikaajalise nähtavuse.

Iga aste on lihvitud reljeefis, et võimaldada automaatset puurimist ja kidade eemaldamist.

Kolme tasapinnaga turvaline kinnitus takistab astmelise puuri libisemist padrunis ja tagab jõumomendi maksimaalse ülekandmise.

1 laos (saab järeltellida)

Tootekood: 48899399 Kategooriad: Silt: