ROHELINE 360° 3-TASANDILINE LASER M12 3PL-401C

982,89 (805,65 ilma KM-ta)

M12™ roheline 360 kraadine 3-tasandiline laser on mitmekülgne ühe horisontaaljoone ja kahe vertikaaljoonega seade, mis muudab joondamise, nivelleerimise, nurkade määramise ja ülekandmise kiireks ja lihtsaks ning võimaldab suurte ruumide planeeringu hõlpsasti ühe seadmega paika panna.

Parima nähtavuse tagamiseks kasutatakse seadmes erksaid rohelisi dioode, mis on kuni neli korda nähtavamad kui punased laserid.

Tänu erksatele rohelistele kiirtele on tööraadius 38 m (vastuvõtjaga 50 m).

Töötab M12 B4 akuga kogu päeva ehk 15+ tundi.

3-režiimne pendelsüsteem: käsijuhtimisrežiim on kasutatav iga nurga all, isenivelleerimisrežiim annab kõrvalekalletest märku ja korrigeerib joont 4 kraadi ulatuses ning lukustusrežiim kaitseb seadme detaile transpordi ajal.

Integreeritud magnetklamber koos tagumiste võimendatud haruldasest muldmetallist magnetitega, 1/4″ ja 5/8″ statiivikeere ja riputusava võimaldavad seadet kinnitada teras- ja puitpostidele ning statiivile.

Klamber võimaldab laserit pöörata 330 kraadi ümber vertikaalpunkti ning integreeritud juhtnupp tagab kiirema punktist punktini joondamise.

Tugeva pealiskattega konstruktsiooni kaitseaste on IP54, laser on vee- ja prahikindel ning talub kukkumist kuni 1 m kõrguselt.

Paindlik akusüsteem: toimib kõigi MILWAUKEE M12™ akudega.

Komplektis on hästi nähtav märklaud ja lisaklamber.

Saadaval järeltellimisel, küsi tarneaega siit

Tootekood: 4933478102 Kategooriad: Silt: