ROHELINE VERTIKAALPUNKTIDEGA RISTJOONLASER M12 CLLP-0C

614,92 (504,03 ilma KM-ta)

M12™ roheline vertikaalpunktidega kõik-ühes-funktsionaalsusega ristjoonlaser võimaldab horisontaalset joondamist, vertikaalset joondamist ja vertikaalpunktide ülekandmist põrandalt lakke.

Parima nähtavuse tagamiseks kasutatakse seadmes erksaid rohelisi dioode, mis on kuni neli korda nähtavamad kui punased laserid.

Tänu erksatele rohelistele kiirtele on tööraadius 38 m (vastuvõtjaga 50 m).

Töötab M12 B3 akuga kogu päeva ehk 15+ tundi.

3-režiimne pendelsüsteem: käsijuhtimisrežiim on kasutatav iga nurga all, isenivelleerimisrežiim annab kõrvalekalletest märku ja korrigeerib joont 4 kraadi ulatuses ning lukustusrežiim kaitseb seadme detaile transpordi ajal.

Integreeritud magnetklamber koos tagumiste võimendatud haruldasest muldmetallist magnetitega, 1/4″ ja 5/8″ statiivikeere ja riputusava võimaldavad seadet kinnitada teras- ja puitpostidele ning statiivile.

Klamber võimaldab laserit pöörata 360 kraadi ümber vertikaalpunkti ning integreeritud juhtnupp tagab kiirema punktist punktini joondamise.

Tugeva pealiskattega konstruktsiooni kaitseaste on IP54, laser on vee-/prahikindel ning talub kukkumist kuni 1 m kõrguselt.

Paindlik akusüsteem: toimib kõigi MILWAUKEE M12™ akudega.

Komplektis on hästi nähtav märklaud ja lisaklamber.

Saadaval järeltellimisel, küsi tarneaega siit

Tootekood: 4933478101 Kategooriad: Silt: