MAFRA Labocosmetica AUDACE tugeva abrasiivsusega lõikepasta 1000g

86,44 (72,03 ilma KM-ta)

Omadused & eelised

” Sügav, täpne ja usaldusväärne lõige.
” Vähendab tööaega kuni 50%.
” Ideaalne eriti kõvade või keraamiliste värvide jaoks.
” Keskmine poleerimine.
” Liistudel ei ole jääke ega mustust.
” Väga mitmekülgne toode, mis sobib erinevatele pindadele olenevalt kasutatava padja tüübist.
” LÕHNATU ja madal VOC sisaldus.
” AUDACE on ülitõhus veepõhine lõikesegu, mis pakub suurepäraseid tulemusi ka madalatel kiirustel.

Tänu uute uuenduslike abrasiivide kasutamisele on nüüd võimalik saavutada mis iganes orbitaallihvmasinaga lõiketulemusi, mis konkureerivad pöörleva lihvija jõudlusega, tagades lühema tööaja. AUDACE võib vähendada tööaega kuni 50% võrreldes traditsiooniliste ühenditega. See mitmekülgne segu on detailimeistrite seas parim valik, kuna suudab lahendada kõige keerulisemaid probleeme, säästes nii aega kui raha. Seda tänu uuendusliku “külmlõiketehnoloogia” kasutamisele, mis suudab kõrvaldada defektid madalatel pööretel (1200 p/min rotatsioonilihvmasinaga või kiirus 4,5 orbitaallihvmasinaga), vähendades hologrammide tekkimise ohtu, lühendades tööaega, pakkudes suuremat kasutusmugavus ja vähem toote kasutamine. AUDACE on eriti tõhus kõvadel või uue põlvkonna keraamilistel pindadel, kuid koos õige padjaga pakub see suurepärast mitmekülgsust mis tahes pinnal. AUDACE on loodud selleks, et kõrvaldada sügavad kriimustused, isegi kuni 1000 teralisusega liivapaberi jäljed.

Uskumatu, vaatamata suurele lõikevõimsusele jätab toode keskmise poleerimisega viimistluse. AUDACE’t on lihtne eemaldada isegi kleepuvatelt värvidelt ning see ei jäta tolmu ega jääke. AUDACE ei sisalda parafiine ega täiteaineid, ei tuhmu viimistlusi, seda saab kergesti peale kanda ning jätab keskmiselt poleeriva viimistluse. Koostöös tootega FIERO ( saab tööd teostada vaid kahe sammuga.

KASUTUSJUHEND:
Tänu oma ColdCut tehnoloogiale saab AUDACE’i töötada pöörleva pöördega alates 400-600 p/min kuni 1000-1200, viimane on ideaalne kiirus, et saavutada suurepärane kompromiss lõike ja viimistluse vahel isegi villapatjade kasutamisel. , nagu hästi teada, ei jäta hologrammide loomiseks väljapääsu.

AUDACE villase padjaga kasutamiseks soovitame 4 tilka, kuna sellel on parem imendumine, samas kui käsnpatjade puhul on kasulik 3 tilka, kuna sellel on väiksem imenduvus. Töötlemise ajal soovitame patju sageli puhastada, et toote jõudlust maksimaalselt ära kasutada ja tolmu teket vältida.

AUDACE’i saab töödelda juhusliku orbitaaliga alates kiirusest 1, mis on kasulik toote hajutamiseks töödeldavale pinnale umbes 40×40 cm, seejärel suurendage kiirust 3, et hõlbustada lõike alustamist, kui abrasiivil saavutatakse maksimaalne lõikejõudlus kiirusel. 5, kuni ühend on ammendatud. Suurema lõikevõime saavutamiseks soovitame juhusliku orbitaaliga kasutada “HybridPad” padjakest, mis on suurepärane liitlane kõige kõvematele pindadele, kasutades korraga 3 tilka toodet, samas kui pindadel, mis vajavad väiksemat lõiget, on võimalik kasutada valge või sinine. Töötlemise ajal soovitame patju sageli puhastada, et toote jõudlust maksimaalselt ära kasutada ja tolmu teket vältida.

1 laos (saab järeltellida)

Tootekood: MAF-LAB58 Kategooriad: Silt: